Rozlučky

Uspořádejte u nás firemní večírek, team building, rozlučku se svobodou nebo narozeninovou oslavu

Vážení klienti,

vítejte ve strašidelném Haunted House a Prague Legends ve Vodičkově 32 na Praze 1. Kde najdete strašidelný jedinečný prostor, který splňuje náročné podmínky pro pořádání firemních a soukromých akcí., PR prezentací, teambuildingy, narozeninových akcí, rozlučky se svobodou a dalších společenských setkání.

Prostor strašidelného domu je rozčleněn na dvě podlaží, na jednom z nich je exkurze – strašidelná prohlídka, tématický bar a RIPko naše VIPko. Kvalitní ozvučení, intimní osvětlení, prezentační technika s videoprojekcí – oblíbený strašidelný videomaping, odpovídající představám našich klientů o technickém zabezpečení firemních akcí.

Strašidelný interiér, kultivovaný personál a vysoká úroveň poskytovaných služeb vytvářejí pro naše klienty příjemné prostředí pro práci, oddech a strašidelnou zábavu.

PRAGUE FEAR HOUSE = DŮVĚRYHODNÝ PARTNER PRO VAŠE NAROZENINOVÉ, FIREMNÍ A SOUKROMÉ AKCE.

 

CHCI ROZLUČKU

Venkovní akce ,, na klíčˇ

Máme bohaté zkušenosti s pořádáním akcí i v jiných prostorech, které nám umožňují obohatit Váš firemní večírek o zajímavé hororové vystoupení.

Rádi pořádáme akce i v nových zajímavých prostorech mimo Prague Fear House, není pro nás problém připravit Vám hauted house na míru, dle Vašich požadavků.

Veškerý personál se může stylizovat do jakékoli vaší představy.

Zajímavé témata večírků jsou například Vampire, Carneval nebo Ukradené vánoce Tima Burtona.

Večírek můžeme obohatit našimi herci a profesionálním programem na přání.

Pokud máte k dispozici zajímavé prostory pro Váš firemní večírek neváhejte se na nás obrátit!

Uspořádání prostor a interiéru

Jsme v centru Prahy, které je pohodlné a dostupné všem našim klientům, vcházíte jedním vchodem do strašidelného suterénu na recepci a též je Vám k dispozici šatna. Prostor je strašidelně vydekorovaný a dominantou je pro naše zákazníky dlouhý bar s barovým sezením, stolky k sezení a naše RIPko jako VIPko. Samostatný vchod v suterénu od recepce je prohlídka v Haunted House v mnoha strašidelných pokojích. Celý prostor v suterénu vyhovuje bezpečnostním předpisům, moderním systémem detekce požáru, únikovými východy a systémem odvodu tepla a kouře.

Recepce

Přímo od vstupu dolů po schodech přijdete na recepci, která koordinuje všechny strašidelné prohlídky v Haunted House., recepční zajišťuje a koordinuje časový harmonogram prohlídek, obsluhu šatny a je zde možné  si zakoupit strašidelné upomínkové předměty apod. U recepce se nachází 110 let stará skříň, která nese v sobě pozůstatky strašidelné historie po svých předchozích vlastníků.

Bar

Strašidelný bar s obrovskými skleněnými lustry, pohodlným sezení u baru, ale i v okolí baru se nachází směrem za recepcí. Celý prostor Prague Fear Housu je tématicky strašidelně vyzdobený s velikým důrazem na detail, který navazuje na strašidelnou historii, která se odehrávala v tomto domě. Velmi oblíbené jsou Signature Cocktails. Naše unikátní koktejly nikde jinde v Praze nepořídíte a každý má svojí specifickou efektivní prezentaci na kterou jsme patřičně hrdí.

Jelikož temná historie prochází celým prostorem u baru jsou veliká dřevěná vrata a v pozdních nočních hodinách se probouzejí duchové a snaží se přes tato dveře dostat, kdy uslyšíte autentické bouchání na dveře.

RIPko naše VIPko a upíří salonek

Výjimečné místo, které dodá každé akci na zvláštním významu. Jedinečné privátní prostory, které umožňují posezení vámi vybrané společnosti. Svět nerušeného soukromí oddělují krásné vymezovače nabízející zábavu a relaxaci promyšlených obchodů, významných schůzek a rozhodnutí.

Akce, které můžete v Prague fear house uspořádat

Nabízíme neopakovatelný a jedinečný strašidelný prostor přímo v centru Prahy:

Narozeninové oslavy s možností Hard Core únosu oslavence

Firemní, soukromé večírky a setkání

Konference

Netradiční obchodní jednání

Školení, kurzy, tréninky

Tiskové konference, PR prezentace

Mediální akce

Mini koncerty

Catering

Prague Fear House klade veliký důraz na kvalitu a vysokou úroveň poskytovaných cateringových služeb. Při větších akcích je možné domluvit služby s naší externí společností.

Nápoje

Na baru dělají klientům společnost profesionální barmani, kteří vědí, že být barmanem znamená být pohostinný, společenský a lidský. Uvolněná a přátelská atmosféra našeho baru pro vás bude zážitkem.

Profesionálně proškolení barmani Prague Fear House věnují složení a přípravě koktejlů mimořádnou profesionální péči. Právě při přípravě nápojů klienti nejvíce oceňují osobní pozornost, spolehlivost a rychlost obsluhy. Naši klienti mají rádi když s nimi jednáme jako s nejdůležitějšími lidmi na světě.

PRODUKČNÍ ČINNOST

Naše dlouholeté zkušenosti managementu v Prague Fear House a spolupráce se širokým portfoliem partnerů-dodavatelů nám umožňují nabídnout klientovi komplexní služby při přípravě akce tzv. “na klíč“.

Návrh a příprava tématu akce a dekorací

Vytvoření a zajištění zábavního programu

Umělecká vystoupení, DJ.

Zajištění fotografa, vytvoření a zpracování videozáznamu z akce

Sestavení menu a nabídky vín dle přání s nabídkou našich

Signature Cocktails